Bugün dünkü ile aynı durumda iseniz, hiç ilerleme kaydedememişsiniz demektir. Bunu açıklamaya “İki günü eşit olanın bir günü kayıptır” özdeyişi yeter de artar bile. Çünkü insanoğlu, daima dünden daha ileride olmak zorundadır.

Yıllar önce, turizm sektörüne grafik, tasarım, kurumsal kimlik ve baskı konularında hizmet vermek üzere şirketimizi kurarken adını ‘hiçbir zaman ulaşılamayan hedeften yola çıkarak ‘Nirvana’ koymuştuk.

Bunun anlamı, her geçen gün kendimizi geliştirme hedefimizdi.

İşte bugün, Ankara’da küçük bir matbaada başlayan, dönemin Milli Eğitim Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı da dahil olmak üzere, birçok önemli kurum ve kuruluşa baskı ve matbaacılık hizmeti veren Nirvana Tanıtım olarak, yeni ufuklara yelken açarak çıktığımız yolda, yeni bir aşamaya gelmiş bulunmaktayız.

27 yıl önce yuvadan uçarak, İstanbul Topkapı’daki Matbaacılar Sitesinde başladığımız, baskı hazırlık, sayfa tasarımı, kartvizit gibi matbaa ön çalışma hizmetlerinde, işimizi iyi yaparak, Bosch’un düsturunda olduğu gibi “insanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi yeğleyerek” yürüdüğümüz yolda, adım adım ilerledik.

Bizi geçerken el sallayanlara aldırmadan, ‘insan’ olmayı birçok şeye tercih ederek, ama daima öğrenerek ve kendimizi geliştirerek yürümeye devam ettik.

Turizm sektöründe yoğunlaşan faaliyetlerimizde, bu sektöre önce web sayfası, ardından basılı gazete olarak hizmet verecek kadar da yol aldık.

Bu arada sektörün yaşadığı krizlerde, pandemi döneminde, yine önceliği ‘insan’ olmaya vermenin sonucu olarak ayakta kalmayı bildik, ilerlememizi sürdürdük.

İlerleyişimizi, başladığımız işleri arkamızda bırakmayıp, devam ettirerek, hizmet verdiğimiz her kurumu, şirketi, insanı portföyümüze ekleyerek sürdürdük ve Nirvana Grafik Tasarım şirketinden ‘Nirvana Yayınevi’ne’ terfi ettik

Misyonumuz

27 yıldır faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, güven, söz, nezaket, güleryüz, samimiyet gibi her geçen gün anlamını yitiren kavramlara bağlı kalarak, işlerin daha huzurla yürütülebileceğini yeniden hatırlatmak ve benimsetmek.

Atatürk’ün izinde, eğitimin öneminin her geçen gün daha da hissedildiği günümüzde, ülkemizdeki okuma oranının medeni ülkeler seviyesine yükselmesine destek olmak.

Vizyonumuz

Rotamızı, “Gideceği limanı bilmeyen gemiye hiçbir rüzgâr yardım edemez!” sözünden yola çıkarak belirledik, “Dünya sizin denizde karşılaştığınız fırtınalarla değil, gemiyi limana sağ salim ulaştırmanızla ilgilenir” sözünün gereği, ekibimizi kurup, ekipmanımızı donattık. Çünkü amacımız mazeret değil iş üretmek. Bunu yaparken her yeni günde, dünden bir adım da olsa ileride olmak ve bunu hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve kuruluşlara yansıtmak.

Hizmetlerimiz

Bundan böyle, ilk gün yaptığımız işleri, günün koşullarına uygun olanak teknolojinin de desteğiyle, daha iyi, daha kaliteli olmak üzere yapmaya devam ederken, aynı zamanda bir yayınevi olarak hizmet vereceğiz.

-Grafik, tasarım

-Kurumsal Kimlik çalışmaları

-Baskı malzemeleri

-Broşür

-Reklam

-Dergi tasarım

-Matbaacılık

-Reklam

-Fuar stant düzenleme

-PR

-Basın Bülteni (hazırlama ve dağıtım)

-Kitap tasarım, baskı, dağıtım..

Yayınlarımız

-Hotel Gazetesi

Ücretsiz Gönderim

250 TL. üzerindeki siparişlerde ücretsiz gönderim

7/24 destek

7 gün 24 saat bize ulaşın

7 Gün İade

Değişim için 7 gün içinde iade etmeniz yeterli

%100 Ödeme Güvenliği

Kredi Kartı ile güvenli ödeme sağlıyoruz

Quick Navigation
×